Tijdens recente Poulissen in Concert-luistersessies in onze high-end studio, raakten de bezoekers onder de indruk van de muzikale prestaties en veelzijdigheid van de kleine Bang & Olufsen Beolab 8 actieve luidspreker.
Wij presenteerden in stereopaar en op stands. De Beolab 8 is een volledige multiroom luidspreker die per stuk of als paar kan worden gebruikt. Stand-alone is het een fraaie surround luidspreker, die zich automatisch kan aanpassen aan de ruimte-akoestiek. Ze maken zelf via het internet verbinding met muziekdiensten.
Bovenop zitten voorkeursknoppen. Als een voorkeursknop wordt aangeraakt, dan gaat automatisch de vooraf ingesteld radiozender of playlist spelen. Muziek kan dus ook zonder telefoon of tablet worden ingeschakeld. Beam Width Control maakt verschillende luisterervaringen mogelijk, smal of breed naar u gericht. De Beolab 8 beschikt tevens over geïntegreerde bluetooth 5.3 waarmee u, in combinatie met een telefoon of tablet, kunt streamen, zelfs in hoge kwaliteit via Tidal. De Beolab 8 biedt drie weergevers met een muziekvermogen van 300 watt en wifi 6. Zo valt er echt niets meer te wensen.
U heeft al een stereopaar vanaf € 6300 tot € 7300 (afhankelijk van de gekozen afwerkingsmaterialen). Als u belangstelling heeft om de Bang & Olufsen Beolab 8 in stereopaar te komen beluisteren, maak hiervoor dan een afspraak.
De Beolab 8 luidsprekers zijn onlangs getest door HiFi.nl: klik hier en lees de test.
Meer informatie: Bang & Olufsen Beolab 8
Delen:
Loewe We. SEE: Topkwaliteit beeld en geluid
Nieuw: Accuphase E-3000